15.4 C
Київ
09.06.2026
Децентралізація Обухів ОТГ Українка

Обухівський район планують розділити на Обухівську, Українську та Козинську ОТГ

Перспективний план формування територій Київської області планують оновити. Зміни передбачають створення ще 46 громад, яких немає у попередній редакції плану.

В Обухівському районі планується створити Обухівську, Українську та Козинську ОТГ. Остання з’явилася у новій редакції перспективного плану, оскільки мешканці та керівництво Козину висловило бажання бути центром ОТГ. З ними мають об’єднатися Підгірці, Дмитровичі та Безрадичі, повідомляє видання “КиевВласть”.

 

#Київщина

Фото видання “КиевВласть”.

Схожі записи

Про управління побутовими відходами у місті Познань в Польщі

В Українці вчора комунальні служби поливали квітники під час зливи. Фото

В Обухові триває підготовка плану зонування території міста

Напишіть коментар