10.3 C
Київ
20.09.2020
Спорт

Футбольна спільнота Київщини обрала голову асоціації

Делегати установчих зборів Київської обласної асоціації футболу, які відбулися 18 січня, підтримали кандидатуру Андрія Засухи на посаду голови спілки, – повідомляє пресслужба КОФФ.

Футбольна спільнота Київщини обрала голову асоціації

Загалом на цю посаду претендували 5 кандидатів: Леонід Джужик, Андрій Засуха, Ярослав Москаленко, Олександр Нігруца і Елізбар Сарія. Однак перед початком голосування четверо претендентів зняли свої кандидатури на користь Андрія Засухи. Після короткої презентації своєї програми дій, за Андрія Засуху проголосували всі присутні в залі делегати.

«Чим більше людей буде розвивати футбол на Київщині, тим краще. Дуже вдячний всій команді Київської обласної асоціації футболу за єдність, за висловлену мені довіру. Хочу продовжити розпочату раніше нашу спільну роботу, спільно з Української асоціацією футболу, щоб разом розвивати улюблений футбол і залучати до спорту якомога більше дітей і молоді. Ми вже зробили чимало і зможемо досягнути ще більшого!», — подякував делегатам за підтримку Андрій Засуха.

Після обрання на посаду голови Київської обласної асоціації футболу Андрій Засуха розповів про важливість завершення процесу реорганізації, створення спілки і наміри щодо розвитку футболу в області.

— Сьогодні ми виконали вимогу закону і завершили процес реорганізації. Це надзвичайно важливо, оскільки одна з найкращих футбольних спільнот України має йти в ногу з часом. Київська обласна асоціація футболу відкрита до співпраці і готова спільно з Українською асоціацією футболу робити все необхідне для розвитку футболу в регіоні і країні загалом. Що стосується перших кроків на посаді голови, то на наступному тижні я хочу зустрітися з усіма головами районних федерацій, поспілкуватися, обговорити місцеві чемпіонати. Також найближчим часом обговоримо підготовку до Меморіалу Макарова. Потім будемо готуватися до обласного чемпіонату та старту усіх турнірів, дитячих, юнацьких, дорослих, які проходитимуть під егідою обласної асоціації.

#КиївськийРегіон

Фото – пресслужба КОФФ

Схожі записи

Діана Григоренко з Боярки здобула два золота та срібло у фіналі Кубку світу з панкратіону

Спортсмен-скелелаз з Українки звинуватив свого тренера у педофілії

В Ірпені на Меморіалі Макарова з футболу визначилися півфіналісти

Напишіть коментар