7.6 C
Київ
21.09.2020
Бровари Школа

Внаслідок розпилення газу зі школи у Броварах евакуювали дітей

Сьогодні зранку невідомий, якого досі шукають, на 3-му поверсі 2-ої школи розпилив із балончика невстановлену речовину. У результаті – майже 2 тисячі учнів і вчителів довелось евакуювати. Про це розповідають у Національній поліції й у Державній службі з надзвичайних ситуацій України, – повідомляє видання “Трибуна – Бровари”.

Як ідеться в повідомленні ДСНС у Київській області, о 9:35 рятувальники отримали виклик про те, що в 2-ій школі хтось розпилив газ із аерозольного балончика. На місце направили два броварські караули, які евакуювали 1701 учня та 99 учителів.

У поліції вказують, що евакуація була потрібна, щоби «запобігти тяжким наслідкам». Після цього ДСНС провели обстеження приміщення. А також – лекцію для учнів про уникнення таких випадків і порядок дій у разі їх виникнення.

Зі слів рятувальників і поліції, ніхто не постраждав, до медичних закладів нікого не доправляли. Навчальний процес був тимчасово припинений, але згодом евакуйовані повернулися до класів, указують правоохоронці.

Працівники ювенальної превенції встановлюють особу, яка вчинила розпилювання газу, всі обставини події, опитують учнів, їхніх батьків і працівників школи. У Броварській поліції підтвердили, що принаймні станом на кінець робочого дня особу розпилювача не встановили.

Фото – ДСНС України

Схожі записи

В Броварах перенесли поминальні дні на 6 червня

В ірпінській школі чиновники влаштували гулянку з алкоголем

Сотні не реалізованих новорічних ялинок залишилися на вулицях Броварів

Напишіть коментар