10.1 C
Київ
28.05.2020
Будівництво Ірпінь

Суд наклав арешт на землю, де команда Карплюка зводить 72 висотки

Київський апеляційний суд наклав арешт на ділянку в Ірпеня площею майже 30 га. Про це стало відомо з ухвали суду, яку винесли 4 листопада

Як повідомляє Інтернет-ресурс «Громада Приірпіння», на цій землі поблизу пойми річки Ірпінь будується ЖК “Синергія Сіті”.  Тут планують звести 72 висотки.

Засновники ТОВ “БГ”Синергія” –  Юрій Марченко, Олександр Заболотний та Ігор Оверко.  Останній є депутатом Ірпінської міської ради і представляє партію “Нові обличчя”, яку очолює екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк.

У цьому році Карплюк балотувався в нардепи по 95 округу і профінансував найдорожчу виборчу кампанію на провідних телеканалах країни. З-поміж тих, хто перерахував кошти на його кампанію є й три забудовника які є співзасновниками “Синергії” – Оверко, Марченко і Заболотний.

Прокуратура наразі позивається до забудовника через зловживання владою або службовим становищем (ч. 1 ст. 364 КК). Правоохоронці переконані, що землі заплави річки Ірпінь не повинні були відноситися під забудову, оскільки є заплавними меліорованими землями непридатними для будівництва.

Саме після такого рішення суду чиновники Ірпінської міської ради влаштували бойкот. 13 листопада не працювала ані Ірпінська рада, ані ЦНАП.

Схожі записи

Верховний суд підтримав претензії обухівчанки до ДАБІ та забудовника

Архітектурна студія отримала міжнародну нагороду за будинок у Козині

Поліція звертає увагу влади Ірпеня на один з найбільш криміногенних закладів у місті

Напишіть коментар