21.4 C
Київ
20.05.2024
Біла Церква

У Білій Церкві можна приватизувати через е-аукціон приміщення поруч з дендропарком «Олександрія»

Шукаєте приміщення у Київській області для власної справи? Приватизуйте комунальну або державну нерухомість у системі «Прозорро.Продажі». Так держава та органи місцевого самоврядування поповнять бюджети, а ви реалізуєте власні бізнес-ідеї.

У Білій Церкві на вулиці Волонтерській, 1, можна приватизувати для своїх потреб нежитлове комунальне приміщення на першому поверсі житлового будинку 1967 року. Це — за 2 хвилини пішки від дендропарку «Олександрія».

Загальна площа об’єкта — понад 96 квадратних метрів. Стіни цегляні та частково оздоблені пластиковою вагонкою, перекриття — залізобетонне, підлога — лінолеум та кахель. Є окремий вхід. Двері у задовільному стані, вікна дерев’яні та заґратовані. У приміщенні є світло, центральне опалення, вода та каналізація. 

Стартуватиме вартість лота на електронних торгах з понад 1,5 мільйона гривень. Онлайн-аукціон у системі «Прозорро.Продажі» запланований на 21 травня, заявки від учасників прийматимуть до 20-го числа.

Як взяти участь у торгах через «Прозорро.Продажі»?

Мала приватизація державного та комунального майна проходить лише через е-аукціони «Прозорро.Продажі». Хочете взяти в них участь? Зареєструйтесь на одному з майданчиків, акредитованих у системі «Прозорро.Продажі» (є на сторінці об’єкта). Потім підготуйте необхідний пакет документів, подайте заявку та запропонуйте свою ціну.  Це можуть зробити фізичні та юридичні особи з будь-якого регіону України.

Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Підписуйтеся на наші новини:

Схожі записи

На Білоцерківщині 11 сіл закрили на карантин через скаженого кота

У Білій Церкві оголосили тендер на будівництво нового парку

Бригада імені Чорних Запорожців відсвяткувала річницю заснування

Напишіть коментар