5.3 C
Київ
20.09.2020
Ірпінь Кримінал Міська рада

Активістка з Ірпеня заявляє про тиск з боку місцевої влади

Як повідомляє у своєму дописі місцева активістка Людмила Першин, у середу “о 15:14 приїхав чорний джип, в якому знаходилося двоє чоловіків. Той, що був за кермом- дуже відома, скандальна особа в нашому місті. Вони зупинилися біля мого автомобіля, зробили швидкий огляд (секунд 10-15) та поїхали геть. Тип, який був за кермом, має погану славу, бо він: проплачує брехню в газетах; керує тітушками; палить авто неугодним людям; наймає ботів для написання брехливих коментарів та дописів та інше”.
“Починається… не сподобався твій візит до Горобця? Мафіозі хр@нові” – знаючи активну життєву позицію авторки повідомлення, коментує Ірина Онищук. А Сергей Пелячик радить не панькатися із нахабами, а діяти згідно законодавсьва: “Іди в поліцію, пиши заяву, описуй події, місце і учасників. Не почнеш діяти сама, будеш об’єктом, а не суб’єктом майбутніх подій”.

Морально підтримує пані Першин її землячка Ірина Ткаченко: “Не знайома з Вами особисто, але постійно у стрічці потрапляю на ваші пости. Ви мудра і сильна особистість та ще і жінка. Таких жінок боялися завжди в усі часи по всьому світові. Тому що, коли жінка чогось хоче, то вона цього завжди досягає. А, коли жінка хоче чогось не лише для себе, а й для світу, то сам Всесвіт стає їй на допомогу. Зараз Вам потрібно зібрати всю свою мудрість і вона Вам допоможе здолати все!”

Чи була це випадковість?

Враховуючи ряд подій, які сталися останнього часу, – вважаю сьогоднішню ситуацію НЕ випадковістю, заявляє Людмила Першин.

#КиївськийРегіон #Ірпінь

Схожі записи

У селі Гнідин викрали прапор з меморіалу Небесній Сотні

В Ірпені хочуть позбутися “Муніципальної варти”

Другий день горить заплава річки Ірпінь. Фото

Напишіть коментар